Pij kawę i pomagaj Bałtykowi!

Pij kawę i pomagaj Bałtykowi!

#savethewavecoffee to kolejna okazja dla kawoszy, aby zrobić coś dobrego dla Bałtyku!

Chcąc wesprzeć misję Fundacji MARE, ROASTED MAG i trójmiejska palarnia kawy Nieczapla stworzyli dwie fantstyczne kawy, z których 10 zł ze sprzedaży każdej paczki zostanie przekazane na nasze działania związane z oczyszczaniem Morza Bałtyckiego.

„Save the Wave Coffee (Save Wave) to projekt edukacyjny. Jego celem jest zwrócenie uwagi na tematy środowiskowe poprzez pryzmat szeroko rozumianej tematyki kawy. Ma on być motywatorem do rozmów, które mają bezpośrednio prowadzić do zwiększenia świadomości, jak swoimi decyzjami i działaniami możemy wpłynąć na poprawę stanu środowiska. Działania w skali nano, w naszych własnych domach, może nie wydadzą się znaczące, ale jeśli pomnożymy je przez ilość świadomych osób, staną się wymierne” – ROASTED MAG.

Zarówno miłośnicy espresso, jaki i alternatywnych metod parzenia kawy znajdą opcję dla siebie: 

Chcemy również zwrócić Waszą uwagę na opakowania, których palarnia Nieczapla używa do pakowania swoich ziaren. Pochodzą one z firmy Dutch Coffee Pack i wyprodukowane one zostały z zachowaniem neutralnego śladu węglowego (CO2 Neutral) oraz z materiałów, które, bez konieczności separacji, w 100% nadają się do recyklingu.

Dziękujemy ROASTED MAGNieczapla za wsparcie!

A was zachęcamy do zakupu i pomyślenia ciepło o nas i o Bałtyku przy porannej kawie :)

       

____________________________________________________
Przeczytajcie więcej o Save the Wave Coffee w ROASTED MAG: https://roastedmag.pl/2022/02/04/save-the-wave-coffee/

Fot. We Roam Poland 

Udostępnij na: