MARE patronuje książce Świat Mórz i Oceanów

MARE patronuje książce Świat Mórz i Oceanów

Książka autorstwa Dietera Brauna, od Wydawnictwa KROPKA – „Świat Mórz i Oceanów” zachwyciła nas zarówno treścią, jak i warstwą wizualną, dlatego Fundacja MARE objęła ją patronatem.

Kilka słów o książce:

„Dieter Braun, autor bestsellerowych „Dinozaurów od a do z”, tym razem bierze pod lupę podwodny świat i jego mieszkańców. Świat stworzeń, których jest nieprzebrana mnogość – w końcu ich dom, czyli morza i oceany, zajmuje największą powierzchnię na Ziemi.

Fantastyczne ilustracje autora zabiorą was w podróż przez morską toń, w której można spotkać przerażające rekiny, imponujące wieloryby, przyjazne delfiny, gigantyczne ośmiornice, żółwie, kraby, koniki morskie i wiele innych niesamowitych stworzeń.

Z książki dowiecie się też, dlaczego morza i oceany są ważne dla ludzi. Poznacie zawody, które nierozerwalnie wiążą się z wodą, a także przekonacie się, jakie sporty można uprawiać na wodzie, oraz co można robić na plaży. Odkryjecie także słynne latarnie morskie i zjawiska pogodowe charakterystyczne dla morskich terenów.”

Książka jest dostępna od dziś w sklepie internetowym Wydawnictwa KROPKA oraz w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych. Polecamy i młodszym, i starszym miłośnikom morskich głębin! Możemy Wam również zdradzić, że niedługo pojawi się szansa na wygranie egzemplarza tej pięknie wydanej lektury 

 
Udostępnij na: