MARE patronuje książce "Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie"

MARE patronuje książce "Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie"

Objęliśmy patronatem książkę “Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie" zachęcającą najmłodszych czytelników do odkrywania piękna Bałtyku i jego wybrzeża.

Kilka słów o książce:

“Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie" to pobudzająca zmysły książka przygodowo podróżnicza, której bohaterem jest sympatyczny chłopiec - Felek.  Felek wyrusza w swoją pierwszą podróż i zabiera czytelników do jednego z najpiękniejszych rejonów Polski – nad Bałtyk. Przemierzając nadmorską okolicę, pomaga im znaleźć odpowiedzi na wiele trudnych pytań: Czy nad morzem można spotkać Mikołajka? Dlaczego piasek przypomina żółty ser? I czym naprawdę są te dziwne zmieraczki plażowe? Razem z Felkiem, mali czytelnicy odkryją tajemnice przyrody, poczują rodzinną więź łączącą bohaterów i niejednokrotnie uśmiechną się, czytając dialogi pełne dziecięcego humoru.

Książka została zaprojektowana tak, aby stać się trwałą pamiątką z dzieciństwa, ponieważ można ją wzbogacić własnymi fotografiami z przebytych podróży.

W książkach umieszczony jest również kod QR. Zawiera on ścieżką dźwiękową, dzięki której mali czytelnicy usłyszą szelest liści, szum fal i radosne pokrzykiwanie mewy śmieszki zapraszające do wspólnych wojaży.

Książka pozwala przygotować dzieci do planowanej podróży, zapoznać z ciekawostkami dotyczącymi nadmorskiej przyrody i nauczyć jak podróżować świadomie, a więc z poszanowaniem lokalnej przyrody. Do kupienia TUTAJ.

Dodatkowo 5% dochodu z każdego sprzedanego egzemplarza książki wspiera działania MARE. Dziękujemy!

Udostępnij na: